Ramki pod tablice rejestracyjne

Masz dość widoku standardowych ramek, przez które Twój samochód prezentuje się mało estetycznie? Szukasz stylowych ramek, które będą proste w montażu, a jednocześnie sprawdzone i bezpieczne? Ramki Tablicy Rejestracyjnej EUROCLIP to nasz najnowszy produkt. Ich nowoczesna konstrukcja jest wynikiem wieloletniego doświadczenia w produkcji ramek.

Zalety ramki EUROCLIP:

- System zamykania na nawiasach EUROCLIP pozwala na wielokrotny montaż i demontaż tablicy bez obawy o uszkodzenie ramki. Jednocześnie system ten uniemożliwia szybkie zdjęcie ramki przez niepożądane osoby.

- Stelaż ramki posiada sprężyny umożliwiające bardzo dobre mocowanie tablic rejestracyjnych o różnych wysokościach (108mm-117mm).

- System sprężyn w stelażu ramki eliminuje drżenie i hałasowanie tablicy rejestracyjnej.

Ramki są bardzo elastyczne i wytrzymałe mechanicznie dzięki zastosowaniu nowej mieszanki tworzywa ABS+PC. Dzięki temu są one odporne na zniekształcenia w temperaturze występującej latem. Każda ramka jest malowana za pomocą nowoczesnej technologii gwarantującej trwałość barw.

Wymiar całkowity

Zestaw zawiera: 2 szt. ramka tablicy rejestracyjnej EUROCLIP w kolorze CARBON, instrukcja montażu.

Nasze ramki pakujemy do wysyłki w opakowanie kartonowe!

Ramki do tablic rejestracyjnych z opatentowanym systemem montażu EUROCLIP. System sprężyn montażowych eliminuje zjawisko drgania tablicy. Wykonanie z solidnego i ekologicznego tworzywa ABS+PC. Ramki posiadają otwory pozwalające na montaż bez wierceń nowych otworów.

Montaż tablicy jest bardzo prosty:

Ramkę przykręcamy do karoserii. Otwieramy przednią część ramki, uwalniając ją z czterech dolnych zaczepów. Mocujemy tablicę tak aby górne zaczepy i dolne sprężyny pewnie trzymały tablicę rejestracyjną. Zatrzaskujemy cztery dolne zaczepy ramki

2x Ramki Ramka tablic rejestracyjnych CARBON grCR 6793057774

  • Kod produktu: 9SwCr0303777
  • Dostępność: W magazynie
  • 43,99zł
  • 39,99zł


Produkty powiązane

Prostownik 6/12V 20Ah Telwin DEFENDER 8

Prostownik 6/12V 20Ah Telwin DEFENDER 8

Prostownik Telwin DEFENDER 8Numer katalogowy: 807553Inteligentny, przenośny prostownik do ładowania ..

80,99zł 90,00zł